Atsauksmes 

Žanna

Paldies.. Paldies un vēlreiz paldies par to ka jūs esat. Mana dzīve bija iestrēgusi..jūs mani atbrīvojāt un palīdzējāt. Mana dzīve ļoti mainījās uz labo pusi. ES nekad nespēšu atrast pietiekami vārdu lai Jums pateiktos! Sirsnīgs PALDIES!

Santa un Dāvids

Pavisam nesen iepazinos ar Sallijas kundzi. Kad visam problēmām un vainām neredzēju ne gala ne malas, vērsos pēc palīdzības. Agrāk ar vīru īsti neticējām, ka kāds spēj redzēt un palīdzēt. Riskēju. Pievienojās arī vīrs, jo dzirdēja patiesību. Pateicoties Sallijai mūsu dzīvē iestājās miers un visas rūpes pagaisa.Tiešām kā pasakā. Paldies Sallijai par ieguldīto laiku un pacietību. Paldies par sapratni un atbalstu. Paldies par padomiem un palīdzību. Paldies, mīļo Sallija, ka esat! Lai Dievs dod Jums spēku un veselību!

Maija Liepiņa · Darbavieta: 

Mana dvēsele lūdza palīdzību, biju izmisumā. Dievs mani iepazīstināja ar Ilonu. Spēcīga, gudra, atrod vārdus, kas liek aizdomāties. Palīdz atrisināt lietas, bet pašam jāturpina strādāt ar sevi. Ja kas dzīvē atkal atgadās, es zinu, pie kā varu doties pēc padoma un palīdzības. Ar Ilonas palīdzību beidzot jūtu sevi, savu dzīvi, entuziasma pilna varu piepildīt savus dzīves mērķus. Cits skats uz dzīvi. Jo pirms tam manas domas bija par miršanu, biju nelaimīga. Mūžam pateicīga Ilonai.
Lai Dievs dod Ilonai spēku!

Zinta Vingre

Es Salliju Ozolu pazīstu jau no janvāra, vērsos pēc palīdzības, jo jutos ļoti slikti. Jutos kā dzīvs mironis, bieži gulēju jo sāpēja galva, nogurums, pat nevaru pateikt, cik riebīgi jutos. No sākuma viņa man palīdzēja no attāluma, un tad jau sāku justies labāk, bet pēc kāda laika sajūtas atgriezās, tad norunājām satikties. Atklāja, ka man ir uzlikts lāsts un diezgan spēcīgs. Viņas spēku sajutu, kad ņēma to nost, ar katru viņas kustību un izteikto vārdu sajutu no sevis aizejam ko ļaunu, ķermenis trīsēja, jutos kā pēc pirts gan nogurusi, gan atbrīvota.
Tagad jau ir ilgāks laiks pagājis, eju pie viņas uz masāžām, atkopju savu ķermeni, bet jūtos daudz labāk, atkal spēju justies kā cilvēks. Daudz Ilona man ir iemācījusi, kā tikt galā ar sevi un dažādam sajūtam. Viņa ir gaišs un izpalīdzīgs cilvēks.
Lai Dieva svētība viņas darbiem!

Guntra Stocka · Visur un Nekur

Es Ilonu Ozolu pazīstu vismaz trīsdesmit gadus, viņas spējas palīdzēt cilvēkiem izpaudās jau pirms daudziem, daudziem gadiem, bet mēs diemžēl ne vienmēr novērtējam cilvēkus, kuri ir draugu pulkā ar šādām spējām. Pirms diviem gadiem vērsos pie dakteriem, jo nevarēju pagriezt galvu pa labi, jutu asas sāpes un biju ļoti nervoza, un mocījos bezmiegā – lietojot visas zāles, kas tika izrakstītas, varēju staigāt vienā dullumā. Tad iegriezos pie draudzenes Ilonas, kura vispirms ieteica iet uz mežu skriet un pamēģināt pamasēt – paldies Ilonai, jo pēc katras masāžas es jutu vieglumu, labāku sajūtu. Pamazām atlaidās sāpes, griežot galvu. 
Ilona lēnām ar savu enerģiju sakārtoja manu domāšanu un iemācīja man pašai strādāt ar savu enerģiju, tāpat sakārtoja manu nervu sistēmu. Saku lielu paldies un iesaku izmantot Sallijas Ozolas sniegtos pakalpojumus – viņa ar rokām spēj darīt brīnumus, viņas spēks ir viņā visā.
Paldies, Ilonīt! Lai Tev izdodas...

Evita Vaviļina · Ventspils Augstskola

Pilnībā piekrītu raksta autoram, ka Sallijai piemīt dziednieciskas spējas. Sallija ir patiesa un palīdz ikvienam, kuram nepieciešama palīdzība un kurš to lūdz. Sallija man palīdz saprast cēloņsakarības mazajās ikdienas domās un darbos, kā viena rīcība iniciē nākamo analoģiski "Tauriņa efektam".
Pirms gada Sallija man palīdzēja pārdzīvot neaizmirstamu mīlestību, jo pati es nespēju tikt pāri šim aizvainojumam, ka mani pameta. Sallija "pārsita" manas saites ar šo nelaimīgo mīlestību. Bet tas bija kā dziļākas sāpes aktivizētājs, pēc pāris mēnešiem mani pārņēma pesimistiskas, uz pašiznīcināšanos vērstas domas. Sallija daudz ar mani runāja un strādāja, līdz atrada, ka manī ir palikusi daļa no mirušā tēva gara – tā daļa, kuru neviens nesaprata, kura vēlējās būt viena un palikt neredzama šajā realitātē. Satiekoties klātienē, Sallija man veica attīrīšanu un atbrīvoja mani no šī gara un līdz ar to arī no depresīvajām domām. Sallija man ļoti palīdz, kad man tas ir nepieciešams. Sallija man palīdz justies piederīgai! Paldies!

Gunta Bērziņa · Pāvilostas vidusskola

Kur viņu var sastapt?

Evita Vaviļina · Ventspils Augstskola

Gunta Bērziņa Sallija Ozola dzīvo Rīgā, bet viņai var arī piezvanīt 29199247.

Ligita

Ilonu Ozolu pazīstu nu jau gadu, pat vairāk. Pirmo reizi meklēju palīdzību, kad saimniecībā sāka masveidā krist lopi. No visa dziednieku saraksta izvēlējos Ilonu Salliju Ozolu. Piezvanot un pāris mirkļus runājoties, biju pārsteigta, cik precīzi Ilonas kundze varēja pastāstīt par manām slimībām un problēmām. Lopu krišana beidzās. Ar Ilonu parasti sazinos pa telefonu, un, ja viņa nevar atbildēt, vienmēr atzvana. Klātienē esam tikušās tikai vienu reizi. Ja mūsu mājās vai kaimiņos saslimst kāds dzīvnieks, zinu, kur meklēt palīdzību. Kad kaimiņos sabrauca suni, Ilona to izdziedēja. Tieši tāpat tiek dziedētas arī manas veselības problēmas. Ilona vienmēr iesaka domāt pozitīvi. Tagad es vienmēr zvanu Ilonas kundzei, kad man nepieciešama palīdzība. Paldies, Ilona!

Linda

Salliju Ilonu Ozolu iepazinu gluži nesen, janvārī. Mana dzīve tajā brīdī bija neizturama un sagriezusies kājām gaisā, kad neredzēju ne galu, ne malas manām dzīves likstām un līkločiem, kas dzina ar katru dienu dziļākā izmisumā. Un kā Dieva svētība man bija tā iespēja sazvanīties ar Salliju. Norunājām tikšanos... Es biju pārsteigta, ka tik īsā laika posmā viss tik vienkārši atrisinājās, uzlabojās. Divu nedēļu laikā notika krasi dzīves pavērsieni, kas sagrieza dzīvi vēl pa 380 grādiem un nolika mani uz kājām ar dzīves jēgu, prieku un smaida pilnām acīm.
Es esmu daudz iemācījusies – lai uzlabojumi turpinātos, ir pašam ar sevi jāstrādā. Un, ja ir kāds nesaprotams brīdis, vēršos pēc padoma, kuru man nekad neatsaka. 

Sallija ir ne tikai labs speciālists dziedināšanā, bet ļoti laba dzīves skolotāja – atver acis un ausis uz lietām, ko pats ar savām acīm un ausīm ne vienmēr var ieraudzīt un sadzirdēt. 

Liels paldies Tev! Paldies par Tavu darbu! Paldies Dievam un Taviem vecākiem, ka Tu esi!

Antra Ķestere · Darbavieta: Музыкальная педагогика, Частная школа

Vispār man palīdzēja, kaut līdz galam viņa nav mans formāts, bet tiešām palīdzēja.

Zemāk arī Jūs varat atstāt savas atsauksmes

Ar zvaigznīti (*) apzīmēti obligāti aizpildāmie lauki