Ļarvas
Man ir jautāts, kas tās ļarvas tādas ir, kā vinās v,eidojas, kā tik no viņām vaļā.
Par ļarvām dēvē cilvēka iekšējās vēlmes, kas ir pretējas pašai dzīvības pamata būtībai – tās izveidojās kā reālas, astrālas būtnes, kas kā lielāki vai mazāki parazīti pārņem cilvēka būtību un to pamazām saēd, ja cilveks neatbrivo tās, vai neattīrās no tām. Tās var iztēloties kā enerģijas bumbiņas, kas parazitē cilvēka biolaukā.
Larvas ir cilvēku dzīves laikā veikto darbību rezultāts enerģētiskajā pasaulē. Tās sastopamas ikvienā dzīves jomā – var pastāvēt no dažām sekundēm līdz bezgalībai, ja cilvēks, tās baro ar savu enerģiju.
Ļarvas ir sava veida astrāli enerģētiskie vampīri, kas barojas no cilvēka nekontrolētajām vēlmēm un iegribām.
Nereti gadās, ka cilvēks kļūst tik atkarīgs no savām iegribām, ka to dēļ iet bojā: te jāmin alkohols, narkotikas, bulīmija, šopings un citas atkarības.
Larvas var iedalīt dabiskajās un iegūtajās.
Sīkās larvas – impulsīvas, nenozīmīgas vēlmes.
Tādas larvas cilvēki izstaro kaut simt reižu dienā, nenodarot sev īpašu kaitējumu.
Vidējās larvas – parasti ikdienas ieradumi, piem. Ēšanas ļervas, ēd un nejūt sātu.
Lielās larvas – spēcīga pieķeršanās un pieradumi, no kuriem cilvēkam ļoti grūti atteikties, bet reizēm – pat neiespējami bez palīdzības no ārpuses.
Pie tām var pieskaitīt visus psiholoģiskos kompleksus, piemēram: pārmērīgu kautrīgumu, pašpaļāvības trūkumu, pastāvīgas šaubas, bailes, vainas sajūtu un citus. Šai pašā grupā ietilpst visi kaitīgie ieradumi: smēķēšana, alkoholisms, narkomānija, toksikomānija, ēšanas traucējumi, seksuālas novirzes un citi.
Lielās larvas ir arī visas psihes patoloģijas un nervu darbības traucējumi, kas saistītas ar baudas gūšanu no citu cilvēku pazemošanas, paranoja, patoloģiskie meli, lielummānija un cita veida apsēstības ar idejām.
Cīnīties pret šīm larvām ir ārkārtīgi grūti. Ja sīkās un vidējās larvas tikai virspusēji pieskaras psihei, trešajā grupā ietilpstošās jau ietekmē cilvēka auru.
Ja cilvēks ilgāku laiku izdabā savām slēptajām kaislībām, nepiesātināmā larvas spiež to arvien vairāk un vairāk atdoties šī ieraduma varā, jo larva aug un barojas no cilvēka enerģijas.
Ja cilvēks nevar tikt ar to galā pats, larva “apēdīs” visu viņa enerģiju.
Ja process ir ielaists, cilvēks kļūst, kā daudzi teiktu, “apsēsts” vai “atkarīgs”.
Larva pilnībā aizvieto viņa saprātu ar tieksmi apmierināt noteikto baudu un gūt apmierinājumu, un cilvēks vairs nespēj domāt ne par ko citu, kā vien par šīs baudas gūšanu.
Šādas ļarvas notīrot tās atjaunojas nedēlas vai divu nedēļu laikā. Dziednieks noņem larvas, bet cilveks jūtoties labi pats neko nedara un pec kāda maza laika atkal vinu spiež, ceļas spiediens, cukura līmenis un atkal ir slikti. Ja cilveks nestādā ar sevi, savām velmēm larvas barojas un pārnēm cilvēku.
Iztēlojieties alkoholiķu aizmigloto skatienu, klātneesošās narkomānu acis – kas tajās vēl palicis no iepriekšējā cilvēka, izņemot visaptverošo tieksmi pakļauties savai iegribai vēl un vēlreiz?
Tādas larvas turklāt ir “lipīgas”, jo no tām var atdalīties sīkākas un pielipt citiem cilvēkiem, tās ir tās ko mēs notīram no cilveka biolauka.
Piemēram, ka kāds no ģimenes locekļiem ir alkoholiķis, un partneris nelieto alkokolu, tad var saslimt ar kāda smagu slimību. Ir līdzatkarigs un peld blakus partnerim kā ēna. Lidzatkarigais nevar pienemt lēmumu aiziet no atkarigā, jo ir aplipis ar alkoholiķu ļarvām, un var sāks dzert pats vai nedzerot pamet šo planētu.
Ko darīt? Labs jautājums.
Nebarot vēlmes, nepieķerties kaut kam ka man to vajag.
Analizēt sevi,
Disciplinēt sevi.
– vairāk nodoties altruistiskām darbībām;
– sākt nodarboties ar fizisku nodarbi.
– lasīt mantras;
– lasīt grāmatas par pašpilnveidošanos;
– meditēt.
Pašpilnveidošanās tehnikas palīdz pakāpeniski mazināt graujošās vēlmes. Ja vēlme, kas radījusi larvu, zūd, arī pati larva drīz transformējas.
Ko darīt tiem, kas saskata problēmu, bet pārpasaulīgajam netic? Nekas cits neatliks, kā vērsties pie palīdzības pie cilvēkiem kas to var noņemt, labot, transformēt, tie var būt dziednieki, enerģetiķi arī masieri kuri strādā ar eneriju.
Aptvēri problēmu, sāc to risināt!

